Сецко SIC500BK - Gorenje
затвори
...
SIC500BK Сецко
2.250,00 ден

Сецко SIC500BK

Сецко Моќност на моторот (max): 500 W AC мотор за сигурно работење Капацитет на садот за сечкање: 1,5 l
2.250,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 500 W

AC мотор за сигурно работење

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Рачка на садот

Материјал на ножот: Висококвалитетен нож SUS303

Вклучување со притискање на копче

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Долготраен пластичен сад за мешање

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Простор за сместување на кабелот

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Ефикасно четиристрано сечило

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластично

Димензии (ШxВxД): 21 × 31 × 18 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 25 × 35 × 19 cm

Нето тежина на апаратот: 1,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,3 kg

Приклучна моќ: 500 W

Код: 573799

EAN Код: 3838782005671

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice