Сецко S500GW - Gorenje
затвори
...
S500GW Сецко
1.890,00 ден

Сецко S500GW

Сецко Моќност на моторот (max): 500 W AC мотор за сигурно работење Капацитет на садот за сечкање: 1 l Додатоци за дополнителна употреба на апаратот : Сечило за ефикасно сецкање, Високо ефективан маталка
1.890,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 500 W

AC мотор за сигурно работење

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Рачка на садот

Материјал на ножот: Нерѓосувачки челик SUS 301

Копче за инстантна моќност - On/off со заштитник

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Додатоци за дополнителна употреба на апаратот : Сечило за ефикасно сецкање, Високо ефективан маталка

Стаклен сад за мешање кој дозволува целосна контрола врз процесот

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Гумени ногарки за стабилност

Двојно сечило

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Димензии (ШxВxД): 10,2 × 16,5 × 10,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 10,6 × 19 × 10,6 cm

Нето тежина на апаратот: 1,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,7 kg

Приклучна моќ: 500 W

Код: 663556

EAN Код: 3838782058905

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции