Сецко S400W - Gorenje
»
»
»
»
затвори
...
S400W Сецко
1.391,00 ден

Сецко S400W

Final Sale
Моќност на моторот (max): 400 W AC мотор за сигурно работење Капацитет на садот за сечкање: 0,5 l Додатоци за дополнителна употреба на апаратот : Сечило за ефикасно сецкање, Високо ефективан маталка
1.790,00 ден
1.391,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 400 W

AC мотор за сигурно работење

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Рачка на садот

Копче за инстантна моќност - On/off со заштитник

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Додатоци за дополнителна употреба на апаратот : Сечило за ефикасно сецкање, Високо ефективан маталка

Долготраен пластичен сад за мешање

Гумени ногарки за стабилност

Двојно сечило

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Димензии (ШxВxД): 19,4 × 21,8 × 15 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 25,5 × 15 × 18 cm

Нето тежина на апаратот: 1,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,7 kg

Приклучна моќ: 400 W

Код: 347040

EAN Код: 3838942741043

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice