Сецко S300W - Gorenje
затвори
...
S300W Сецко
1.291,00 ден

Сецко S300W

Final Sale
Моќност на моторот (max): 300 W AC мотор за сигурно работење Капацитет на садот за сечкање: 1 l Додатоци за дополнителна употреба на апаратот : Сечило за ефикасно сецкање, Високо ефективан маталка
1.750,00 ден
1.291,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 300 W

AC мотор за сигурно работење

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Материјал на ножот: Квалитетен нож од не'рѓосувачки челик

Копче за инстантна моќност - On/off со заштитник

Додатоци за дополнителна употреба на апаратот : Сечило за ефикасно сецкање, Високо ефективан маталка

Стаклен сад за мешање кој дозволува целосна контрола врз процесот

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Двојно сечило

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластично

Димензии (ШxВxД): 17,5 × 20,5 × 17,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 20,8 × 26,3 × 20,3 cm

Нето тежина на апаратот: 1,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,1 kg

Приклучна моќ: 300 W

Код: 402241

EAN Код: 3838942824111

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice