Миксер MRP275EA - Gorenje
»
»
»
»
затвори
...
MRP275EA Миксер
1.391,00 ден

Миксер MRP275EA

Final Sale
Моќност на моторот (max): 275 W Број на брзини за лесно ракување: 4 DC мотор за економична употреба и долготрајност
2.050,00 ден
1.391,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 275 W

DC мотор за економична употреба и долготрајност

Автоматски сигурносен затворач на отворот кај стапчестиот блендер

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Лесно чистење

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 4

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Копче за вадење на додатоците

Маталки од не'рѓосувачки челик

Додатоци : Високо ефикасни маталки за мешање и месење, Додаток за блендирање, Иновативни маталки за тесто

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1,3 m

Димензии (ШxВxД): 13,5 × 7 × 18 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 20,5 × 20,5 × 9,7 cm

Нето тежина на апаратот: 1 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,3 kg

Приклучна моќ: 275 W

Код: 143872

EAN Код: 3838942290251

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice