Миксер ME510W - Gorenje
»
»
»
»
затвори
...
ME510W Миксер
1.850,00 ден

Миксер ME510W

Миксер Моќност на моторот (max): 425 W Број на брзини за лесно ракување: 4 AC мотор за сигурно работење
1.850,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 425 W

AC мотор за сигурно работење

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Лесно чистење

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 4

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Копче за вадење на додатоците

Маталки од не'рѓосувачки челик

Додатоци : Високо ефикасни маталки за мешање и месење, Иновативни маталки за тесто

Простор за сместување на кабелот

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1,1 m

Димензии (ШxВxД): 18,5 × 13,5 × 9 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 21,7 × 17 × 9,5 cm

Нето тежина на апаратот: 1,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,3 kg

Приклучна моќ: 435 W

Код: 503955

EAN Код: 3838942054686

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice