Миксер ME501N - Gorenje
»
»
»
»
затвори
...
ME501N Миксер
1.790,00 ден

Миксер ME501N

1.790,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1,3 m

Димензии (ШxВxД): 18 × 14 × 8 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 20,5 × 20,5 × 9 cm

Нето тежина на апаратот: 1 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,2 kg

Приклучна моќ: 425 W

Код: 178218

EAN Код: 3838942388255

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice