Миксер M500DCBK - Gorenje
»
»
»
»
затвори
...
M500DCBK Миксер
2.190,00 ден

Миксер M500DCBK

Миксер Моќност на моторот (max): 500 W Број на брзини за лесно ракување: 5 DC мотор за економична употреба и долготрајност
2.190,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - DC мотор

DC мотор

Економичен и издржлив
Овој доверлив мотор за изведување тешки задачи нема да ве разочара. Тој е енергетски многу ефикасен и дизајниран е да биде користен подолг временски период.

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 500 W

DC мотор за економична употреба и долготрајност

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Ултра лесен

Тивка работа (SilentPower)

Лесно чистење

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 5

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Копче за вадење на додатоците

Маталки од не'рѓосувачки челик

Додатоци : Високо ефикасни маталки за мешање и месење, Иновативни маталки за тесто

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Црна

Должина на приклучен кабел: 1,0 m

Димензии (ШxВxД): 20 × 16 × 8,6 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 21,4 × 19,8 × 10 cm

Нето тежина на апаратот: 0,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,1 kg

Приклучна моќ: 500 W

Код: 739226

EAN Код: 3838782541605

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции