Миксер M460CDC - Gorenje
»
»
»
»
затвори
...
M460CDC Миксер
1.990,00 ден

Миксер M460CDC

Миксер Моќност на моторот (max): 460 W Број на брзини за лесно ракување: 5 DC мотор за економична употреба и долготрајност
1.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - DC мотор

DC мотор

Економичен и издржлив
Овој доверлив мотор за изведување тешки задачи нема да ве разочара. Тој е енергетски многу ефикасен и дизајниран е да биде користен подолг временски период.

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 460 W

DC мотор за економична употреба и долготрајност

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Лесно чистење

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 5

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Копче за вадење на додатоците

Маталки од не'рѓосувачки челик

Додатоци : Високо ефикасни маталки за мешање и месење, Иновативни маталки за тесто

Простор за сместување на кабелот

Куќиште: Пластично

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1,3 m

Димензии (ШxВxД): 20 × 15,1 × 7,6 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 22 × 11 × 20,3 cm

Нето тежина на апаратот: 1,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,7 kg

Приклучна моќ: 400 W

Код: 735651

EAN Код: 3838782393051

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции