Миксер со сад за матење и месење M450WS - Gorenje
»
»
»
»
затвори
...
M450WS Миксер со сад за матење и месење
3.590,00 ден

Миксер со сад за матење и месење M450WS

Миксер со сад за матење и месење Моќност на моторот (max): 450 W Број на брзини за лесно ракување: 5 AC мотор за сигурно работење Капацитет на садот за мешање и месење: 2 l
3.590,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 450 W

AC мотор за сигурно работење

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Лесно чистење

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 5

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Копче за вадење на додатоците

Маталки од не'рѓосувачки челик

Додатоци : Високо ефикасни маталки за мешање и месење, Иновативни маталки за тесто

Долготраен пластичен сад за мешање

Капацитет на садот за мешање и месење: 2 l

Гумени ногарки за стабилност

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1,5 m

Димензии (ШxВxД): 31,5 × 27,7 × 28,7 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 31 × 22,8 × 25,4 cm

Нето тежина на апаратот: 3,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 4,4 kg

Приклучна моќ: 400 W

Код: 663552

EAN Код: 3838782058868

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции