Миксер M400ORAW - Gorenje
»
»
»
»
затвори
...
M400ORAW Миксер
2.550,00 ден

Миксер M400ORAW

Миксер Моќност на моторот (max): 400 W Број на брзини за лесно ракување: 5
2.550,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 400 W

Број на брзини за лесно ракување: 5

Копче за вадење на додатоците

Маталки од не'рѓосувачки челик

Додатоци : Високо ефикасни маталки за мешање и месење

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1,0 m

Димензии (ШxВxД): 10 × 30 × 20 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 21 × 24,8 × 13,4 cm

Нето тежина на апаратот: 1,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,7 kg

Приклучна моќ: 400 W

Код: 731077

EAN Код: 3838782129599

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice