Рачен блендер HBX1000XE - Gorenje
»
»
»
»
затвори
...
HBX1000XE Рачен блендер
3.690,00 ден

Рачен блендер HBX1000XE

Рачен блендер Моќност на моторот (max): 1.000 W DC мотор за економична употреба и долготрајност Капацитет на садот за мешање и месење: 0,6 l Капацитет на садот за сечкање: 0,5 l
3.690,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - Четиристрано сечило

Четиристрано сечило

Остро и трајно
Инвентивно дизајнираното четиристрано сечило од нерѓосувачки челик овозможува брзо и темелно мешање, сечкање и пасирање на вашата храна.

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 1.000 W

DC мотор за економична употреба и долготрајност

Тивка работа (SilentPower)

Лесно чистење

Вклучување со притискање на копче

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Прицврстување со навртување

Едноставна употреба

Пригоден за подготовка на каши

Додаток блендер: Сецко со сад, Додаток за сецкање, Сад за миксање, Додаток за миксање

Капацитет на садот за мешање и месење: 0,6 l

Капацитет на садот за сечкање: 0,5 l

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Ефикасно четиристрано сечило

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Инокс

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 18,7 × 40,6 × 18,7 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 24,4 × 24 × 14,4 cm

Нето тежина на апаратот: 1,8 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,4 kg

Приклучна моќ: 1.000 W

Код: 737611

EAN Код: 3838782464546

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции