Рачен блендер HBC564QW - Gorenje
»
»
»
»
затвори
...
HBC564QW Рачен блендер
2.490,00 ден

Рачен блендер HBC564QW

Рачен блендер Моќност на моторот (max): 560 W DC мотор за економична употреба и долготрајност Капацитет на садот за мешање и месење: 0,5 l Капацитет на садот за сечкање: 0,5 l
2.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - DC мотор

DC мотор

Економичен и издржлив
Овој доверлив мотор за изведување тешки задачи нема да ве разочара. Тој е енергетски многу ефикасен и дизајниран е да биде користен подолг временски период.
_products/features/icon - Отстранлив додаток за блендирање

Отстранлив додаток за блендирање

Едноставно користење и чистење
По употреба, едноставно извадете го делот за блендирање и измијте го под млаз вода. Дополнително, заштедувате простор при чување.

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 560 W

DC мотор за економична употреба и долготрајност

Лесно чистење

Вклучување со притискање на копче

Регулација на брзината

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Прицврстување со навртување

Едноставна употреба

Пригоден за подготовка на каши

Додаток блендер: Сецко со сад, Додаток за сецкање, Сад за миксање, Додаток за миксање

Капацитет на садот за мешање и месење: 0,5 l

Капацитет на садот за сечкање: 0,5 l

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Сад за мерење со капак, погоден за складирање храна

Двојно сечило

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1,2 m

Димензии (ШxВxД): 5,1 × 35,5 × 5,1 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 25 × 15 × 25,4 cm

Нето тежина на апаратот: 1,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,5 kg

Приклучна моќ: 500 W

Код: 735653

EAN Код: 3838782393075

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции