Рачен блендер HBC561QW - Gorenje
»
»
»
»
затвори
...
HBC561QW Рачен блендер
1.350,00 ден

Рачен блендер HBC561QW

Рачен блендер Моќност на моторот (max): 560 W DC мотор за економична употреба и долготрајност Капацитет на садот за мешање и месење: 0,5 l
1.350,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - DC мотор

DC мотор

Економичен и издржлив
Овој доверлив мотор за изведување тешки задачи нема да ве разочара. Тој е енергетски многу ефикасен и дизајниран е да биде користен подолг временски период.
_products/features/icon - Отстранлив додаток за блендирање

Отстранлив додаток за блендирање

Едноставно користење и чистење
По употреба, едноставно извадете го делот за блендирање и измијте го под млаз вода. Дополнително, заштедувате простор при чување.

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 560 W

DC мотор за економична употреба и долготрајност

Тивка работа (SilentPower)

Лесно чистење

Вклучување со притискање на копче

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Прицврстување со навртување

Едноставна употреба

Пригоден за подготовка на каши

Додаток блендер: Додаток за сецкање, Сад за миксање

Капацитет на садот за мешање и месење: 0,5 l

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Двојно сечило

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1,1 m

Димензии (ШxВxД): 5,1 × 36 × 5,1 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 17 × 24,5 × 11 cm

Нето тежина на апаратот: 0,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,9 kg

Приклучна моќ: 500 W

Код: 733350

EAN Код: 3838782178733

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции