Рачен блендер HB600ORAW - Gorenje
»
»
»
»
затвори
...
HB600ORAW Рачен блендер
2.050,00 ден

Рачен блендер HB600ORAW

Рачен блендер Моќност на моторот (max): 600 W DC мотор за економична употреба и долготрајност
2.050,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - Четиристрано сечило

Четиристрано сечило

Остро и трајно
Инвентивно дизајнираното четиристрано сечило од нерѓосувачки челик овозможува брзо и темелно мешање, сечкање и пасирање на вашата храна.

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 600 W

DC мотор за економична употреба и долготрајност

Тивка работа (SilentPower)

Гумена рачка за цврст фат

Лесно чистење

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Едноставна употреба

Пригоден за подготовка на каши

Ефикасно четиристрано сечило

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1,4 m

Димензии (ШxВxД): 5,5 × 40 × 5,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 16 × 25,8 × 8 cm

Нето тежина на апаратот: 0,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,3 kg

Приклучна моќ: 600 W

Код: 731078

EAN Код: 3838782129612

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice