Smoothie BSM600CLW - Gorenje
»
»
»
»
затвори
...
BSM600CLW Smoothie
1.790,00 ден

Smoothie BSM600CLW

Smoothie Моќност на моторот (max): 250 W AC мотор за сигурно работење
2.150,00 ден
1.790,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - Шише +

Шише +

Смути во движење
Двете повеќенаменски БПА чаши со пластични капаци ви овозможуваат да го носите смутито каде и да одите. На работа, универзитет, пикник со пријатели, во теретана или на прошетка со вашите деца. Здравиот пијалак ќе ви биде секогаш при рака. Бидејќи секогаш сте во движење!
_products/features/icon - Нож со четири сечила

Нож со четири сечила

Остар и ефикасен
Иновативниот дизајн на ножот со четири сечила изработен од не'рѓосувачки челик обезбедува оптимално блендирање на состојките. Со моќниот мотор од 250W, исто така, ефикасно ќе сечкате и мраз, замрзнато овошје и ореви. По употреба, едноставно исплакнете го ножот со проточна вода. За вкусни смути пијалаци, шејкови и коктели!
Повеќе
Затвори
_products/features/icon - Контрола на еден прекинувач

Контрола на еден прекинувач

Прецизно и лесно
Единственото копче на апаратот е дизајнирано за едноставно и прецизно работење. Со притискање на него, смути блендерот започнува да работи, а кога ќе го ослободите копчето, ротацијата на сечилата запира. Исто така, има можност за пулсна функција.
_products/features/icon - Пренослив и практичен

Пренослив и практичен

Секогаш при рака
Држачите за носење се наоѓаат на главната единица и на капакот на садовите. На овој начин лесно ќе ги понесете со вас каде сакате. Имате и два сада - земете го едниот со вас, а другиот оставете го во фрижидер за да уживате во здравиот ладен пијалак кога ќе се вратите.

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 250 W

AC мотор за сигурно работење

Тивка работа (SilentPower)

Материјал на ножот: Квалитетен нож од не'рѓосувачки челик

Лесно чистење

Ефикасно четиристрано сечило

Сад за носење

Копче за инстантна моќност - On/off со заштитник

Едноставно отстранување на сечилот за безбедност и лесно чистење

Дополнителен сад

Волумен на садот: 0,6 l

Капак со кој се претвора блендерот во сад за носење

Отворање на капакот

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Долготраен пластичен сад за мешање

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Димензии (ШxВxД): 13 × 40 × 14 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 24 × 25 × 16,5 cm

Нето тежина на апаратот: 1,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,7 kg

Приклучна моќ: 250 W

Код: 734920

EAN Код: 3838782344558

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice