Блендер B800XE - Gorenje
»
»
»
»
затвори
...
B800XE Блендер
3.990,00 ден

Блендер B800XE

Блендер Моќност на моторот (max): 800 W Број на брзини за лесно ракување: 2 AC мотор за сигурно работење
3.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - Гумени ногарки

Гумени ногарки

Без неконтролирано движење
За да остане еден ваков моќен апарат стабилно на едно место потребна е добра основа. Гумените ногарки на дното гарантираат дека блендерот нема да се поместува за време на работењето или кога се вади садот.

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 800 W

AC мотор за сигурно работење

Тивка работа (SilentPower)

Материјал на ножот: Висококвалитетен нож SUS303

Лесно чистење

Ефикасно четиристрано сечило

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 2

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Волумен на садот: 1,5 l

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Отворање на капакот

Гумени ногарки за стабилност

Стаклен сад за мешање кој дозволува целосна контрола врз процесот

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Инокс

Должина на приклучен кабел: 1,0 m

Димензии (ШxВxД): 17,5 × 35,4 × 19,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 33,3 × 26,4 × 19,3 cm

Нето тежина на апаратот: 3 kg

Бруто тежина на апаратот: 5,5 kg

Приклучна моќ: 800 W

Код: 737579

EAN Код: 3838782464539

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции