Блендер B800ORAW - Gorenje
»
»
»
»
затвори
...
B800ORAW Блендер
4.590,00 ден

Блендер B800ORAW

Блендер Моќност на моторот (max): 800 W Број на брзини за лесно ракување: 3
4.590,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 800 W

Лесно чистење

Оn/Off копче

Број на брзини за лесно ракување: 3

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Волумен на садот: 1,5 l

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Сад за мерење кој овозможува едноставно следење на рецептите

Отворање на капакот

Гумени ногарки за стабилност

Долготраен пластичен сад за мешање

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Куќиште: Пластично

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 0,9 m

Димензии (ШxВxД): 21 × 41,5 × 14 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 23 × 36,9 × 19 cm

Нето тежина на апаратот: 2,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,9 kg

Приклучна моќ: 800 W

Код: 731076

EAN Код: 3838782129568

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice