Блендер B800ORAB - Gorenje
»
»
»
»
затвори
...
B800ORAB Блендер
4.590,00 ден

Блендер B800ORAB

Блендер Моќност на моторот (max): 800 W Број на брзини за лесно ракување: 3
4.590,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 800 W

Лесно чистење

Оn/Off копче

Број на брзини за лесно ракување: 3

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Волумен на садот: 1,5 l

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Сад за мерење кој овозможува едноставно следење на рецептите

Отворање на капакот

Гумени ногарки за стабилност

Долготраен пластичен сад за мешање

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Куќиште: Пластично

Боја: Црна

Должина на приклучен кабел: 0,9 m

Димензии (ШxВxД): 21 × 41,5 × 14 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 23 × 36,9 × 19 cm

Нето тежина на апаратот: 2,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,9 kg

Приклучна моќ: 800 W

Код: 673816

EAN Код: 3838782129575

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice