Блендер B800E - Gorenje
»
»
»
»
затвори
...
B800E Блендер
3.990,00 ден

Блендер B800E

Моќност на моторот (max): 800 W Број на брзини за лесно ракување: 3 AC мотор за сигурно работење
3.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 800 W

AC мотор за сигурно работење

Тивка работа (SilentPower)

Лесно чистење

Ефикасно четиристрано сечило

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 3

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Едноставно отстранување на сечилот за безбедност и лесно чистење

Волумен на садот: 1,5 l

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Сад за мерење кој овозможува едноставно следење на рецептите

Отворање на капакот

Простор за сместување на кабелот

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Стаклен сад за мешање кој дозволува целосна контрола врз процесот

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 18,5 × 41,5 × 17,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 19,3 × 44 × 19,3 cm

Нето тежина на апаратот: 3,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 4,3 kg

Приклучна моќ: 600 W

Код: 472416

EAN Код: 3838942007026

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice