Блендер B501LBW - Gorenje
»
»
»
»
затвори
...
B501LBW Блендер
2.550,00 ден

Блендер B501LBW

Блендер Моќност на моторот (max): 500 W Број на брзини за лесно ракување: 2 AC мотор за сигурно работење
2.550,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 500 W

AC мотор за сигурно работење

Тивка работа (SilentPower)

Лесно чистење

Ефикасно четиристрано сечило

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 2

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Едноставно отстранување на сечилот за безбедност и лесно чистење

Волумен на садот: 1,5 l

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Сад за мерење кој овозможува едноставно следење на рецептите

Отворање на капакот

Складирање на кабелот

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Долготраен пластичен сад за мешање

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Црна

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 18,5 × 41,5 × 17,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 19,3 × 44 × 19,3 cm

Нето тежина на апаратот: 2,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,6 kg

Приклучна моќ: 500 W

Код: 734628

EAN Код: 3838782334498

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции