Блендер B1000GE - Gorenje
»
»
»
»
затвори
...
B1000GE Блендер
4.090,00 ден

Блендер B1000GE

Блендер Моќност на моторот (max): 1.000 W Број на брзини за лесно ракување: 2 AC мотор за сигурно работење
4.090,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - Гумени ногарки

Гумени ногарки

Без неконтролирано движење
За да остане еден ваков моќен апарат стабилно на едно место потребна е добра основа. Гумените ногарки на дното гарантираат дека блендерот нема да се поместува за време на работењето или кога се вади садот.

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 1.000 W

AC мотор за сигурно работење

Број на вртежи (макс. - мин.): 18.000 obr/min

Ефикасно четиристрано сечило

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 2

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Волумен на садот: 1,5 l

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Гумени ногарки за стабилност

Стаклен сад за мешање кој дозволува целосна контрола врз процесот

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Боја: Инокс

Должина на приклучен кабел: 0,9 m

Димензии (ШxВxД): 24 × 40,8 × 19,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 37 × 26 × 20,9 cm

Нето тежина на апаратот: 4 kg

Бруто тежина на апаратот: 5 kg

Приклучна моќ: 1.000 W

Код: 733361

EAN Код: 3838782178740

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice