Кујнски робот SBR800HC - Gorenje
затвори
...
SBR800HC Кујнски робот
4.290,00 ден

Кујнски робот SBR800HC

Кујнски робот Моќност на моторот (max): 800 W Број на брзини за лесно ракување: 2 AC мотор за сигурно работење Капацитет на садот за сечкање: 1,5 l
5.490,00 ден
4.290,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 800 W

AC мотор за сигурно работење

Број на вртежи (макс. - мин.): 19.172 obr/min

Материјал на ножот: Нерѓосувачки челик SUS 301

Лесно чистење

Двојно сечило

Вклучување со притискање на копче

Број на брзини за лесно ракување: 2

Прегледен ЛЕД дисплеј

Додатоци - опрема: Додаток за мелење кафе, Додаток за месење тесто, Диск за ситно сечкање, Диск за рендање, Стандардна подлога, Додаток за матење, Диск за крупно сечкање

Капацитет на садот за сечкање: 1,5 l

Волумен на садот: 1,25 l

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Должина на приклучен кабел: 1,0 m

Димензии (ШxВxД): 23,5 × 42,5 × 18,7 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 43,1 × 36,6 × 25,5 cm

Нето тежина на апаратот: 3,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 4,8 kg

Приклучна моќ: 800 W

Код: 568395

EAN Код: 3838942163128

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice