Кујнски робот SBR1000BE - Gorenje
затвори
...
SBR1000BE Кујнски робот
7.090,00 ден

Кујнски робот SBR1000BE

Кујнски робот Моќност на моторот (max): 1.100 W AC мотор за сигурно работење Капацитет на садот за мешање и месење: 1,5 l Капацитет на садот за сечкање: 2,4 l
7.090,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 1.100 W

AC мотор за сигурно работење

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Лесно чистење

Двојно сечило

Автоматска програма за брз почеток: Дробење лед, Пулсна работа за кратки циклуси, Смути

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Регулација на брзината

Додатоци - опрема: Цедач за агруми, Додаток за мелење кафе, Додаток за месење тесто, Диск за фино сечкање, Диск за ситно сечкање, Шпатула, Диск за рендање, Диск за ситно сечкање, Диск за крупно сечкање, Диск за крупно сечкање

Капацитет на садот за мешање и месење: 1,5 l

Капацитет на садот за сечкање: 2,4 l

Волумен на садот: 1,5 l

Соковник

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Должина на приклучен кабел: 0,9 m

Димензии (ШxВxД): 26,5 × 29 × 43 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 54,5 × 28 × 41,5 cm

Нето тежина на апаратот: 5,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 8,1 kg

Приклучна моќ: 960 W

Код: 512145

EAN Код: 3838942065781

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции