Мелница за кафе SMK150W - Gorenje
затвори
...
SMK150W Мелница за кафе
1.650,00 ден

Мелница за кафе SMK150W

Мелница за кафе Моќност на моторот (max): 150 W Капацитет на садот за мелење: 40 g Материјал на ножот: Квалитетен нож од не'рѓосувачки челик Регулација за мелење ,ситно-крупно
1.650,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 150 W

Капацитет на садот за мелење: 40 g

Копче за инстантна моќност - On/off со заштитник

Регулација за мелење ,ситно-крупно

Нож за ефикасно мелење

Нож за ситно мелење

Складирање на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Внатрешност на садот: Не'рѓосувачки челик

Должина на приклучен кабел: 0,7 m

Димензии (ШxВxД): 8,5 × 21,5 × 10,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 10,5 × 21,5 × 10,5 cm

Нето тежина на апаратот: 0,8 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,9 kg

Приклучна моќ: 150 W

Код: 284329

EAN Код: 3838942623776

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции