Мелница за кафе SMK150E - Gorenje
затвори
...
SMK150E Мелница за кафе
1.390,00 ден

Мелница за кафе SMK150E

Мелница за кафе Моќност на моторот (max): 150 W Капацитет на садот за мелење: 60 g Материјал на ножот: Квалитетен нож од не'рѓосувачки челик
1.390,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 150 W

Капацитет на садот за мелење: 60 g

Копче за инстантна моќност - On/off со заштитник

Нож за ефикасно мелење

Нож за ситно мелење

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Внатрешност на садот: Не'рѓосувачки челик

Должина на приклучен кабел: 0,7 m

Димензии (ШxВxД): 8,5 × 21,5 × 10,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 10,6 × 10,6 × 19 cm

Нето тежина на апаратот: 0,8 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,9 kg

Приклучна моќ: 150 W

Код: 673862

EAN Код: 3838782069109

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice