Лепач на кеси VS120W - Gorenje
затвори
...
VS120W Лепач на кеси
3.990,00 ден

Лепач на кеси VS120W

Лепач на кеси Моќност: 120 W Максимална моќ на вакумирање: 750 mbar Должина на приклучниот кабел: 300 mm
3.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Лепење

Вакумирање

Електронско управување

Тајмер

Бела

Информативен екран: Прегледен ЛЕД дисплеј

Контролна сијаличка

Компактна големина

10 кеси во прилог

Број на кеси во пакувањето: 10

Додаток за сад за вакумирање

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Куќиште: Пластично

Должина на приклучниот кабел: 300 mm

Извлекување на воздух: 9 L/min

Максимална моќ на вакумирање: 750 mbar

Моќност: 120 W

Димензии (ШxВxД): 38 × 5,9 × 15,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 38,5 × 21 × 7,5 cm

Нето тежина на апаратот: 1,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,1 kg

Приклучна моќ: 120 W

Код: 664340

EAN Код: 3838782060854

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции