Кујнска вага KT10ORAW - Gorenje
затвори
...
KT10ORAW Кујнска вага
1.490,00 ден

Кујнска вага KT10ORAW

Кујнска вага Стаклена површина на вагата
1.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Кујнска вага

Електронска

Стаклена површина на вагата

Модерен дизајн

Мерни единици: g, kg, LB, OZ

Максимална дозволена тежина: 10 kg

Прецизно мерење

Функција Тара

Моментален приказ на тежината на дисплејот

Калено стакло

Лесно чистење

Едноставно управување на допир

Прегледен ЛЕД дисплеј

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Боја: Бела боја

Батерии: 3 X AAA

Димензии (ШxВxД): 17 × 2 × 21,8 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 22 × 4,3 × 27 cm

Нето тежина на апаратот: 0,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 1 kg

Код: 673810

EAN Код: 3838782069598

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice