Кујнска вага KT10KARIM LED - Gorenje
затвори
...
KT10KARIM LED Кујнска вага
1.050,00 ден

Кујнска вага KT10KARIM LED

ЦЕНА ЗА ОНЛАЈН НАРАЧКА
Стаклена површина на вагата
1.450,00 ден
1.050,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Кујнска вага

Електронска

Стаклена површина на вагата

Мерни единици: g

Максимална дозволена тежина: 10 kg

Прецизност од 1 gr: 1 g

Функција Тара

Калено стакло

Лесно чистење

Едноставно управување на допир

Прегледен ЛЕД дисплеј

Батерии: 3XLR03

Димензии (ШxВxД): 17 × 1,9 × 23 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 27 × 3,3 × 20,3 cm

Нето тежина на апаратот: 0,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,9 kg

Код: 575809

EAN Код: 3838782009815

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice