Грил тава GPCI240R - Gorenje
затвори
...
GPCI240R Грил тава
2.990,00 ден

Грил тава GPCI240R

Грил тава Димензии (ШxВxД): 43 × 2,5 × 24 cm
2.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Димензии (ШxВxД): 43 × 2,5 × 24 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 44 × 3,1 × 24,7 cm

Нето тежина на апаратот: 4 kg

Бруто тежина на апаратот: 4,5 kg

Код: 578000

EAN Код: 3838782012747

Прилози

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice