Садови за готвење CWWA01HC - Gorenje
затвори
...
CWWA01HC Садови за готвење
2.550,00 ден

Садови за готвење CWWA01HC

Код: 575299 Садови за готвење Gorenje Линија: CHEF´S COLLECTION Површина која спречува лепење на храната Gorenje
2.550,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

CWWA01HC

Тип: Самостојна

Вок тава

Линија: CHEF´S COLLECTION

Број на садови во комплет: 1

Готвење со помалку масло

Димензии на садот: ᴓ30 cm

Површина која спречува лепење на храната

Надворешна површина: 18-10 не'рѓосувачки челик

Безбедно за миење во машина за садови

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 31,9 × 10,1 × 49,2 cm

Нето тежина на апаратот: 1,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,7 kg

Код: 575299

EAN Код: 3838782013096

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice