Садови за готвење CWSA08HC - Gorenje
затвори
...
CWSA08HC Садови за готвење
8.790,00 ден

Садови за готвење CWSA08HC

Код: 575110 Садови за готвење Gorenje Линија: CHEF´S COLLECTION Gorenje
8.790,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

CWSA08HC

Тип: Сет садови за готвење

Длабоко тенџере

Плитко тенџере

Тава за пржење

Тава за сос

Инокс капак

Линија: CHEF´S COLLECTION

Број на капаци: 3

Број на садови во комплет: 5

За употреба во рерна

Димензии на садот: ᴓ 24х7 cm

Димензии на садот: ᴓ 24х12 cm

Димензии на садот: ᴓ 20х4,5 cm

Димензии на садот: ᴓ 20х10 cm

Надворешна површина: 18-10 не'рѓосувачки челик

Материјал на капакот: Нерѓосувачки челик

Безбедно за миење во машина за садови

Димензии (ШxВxД): 49 × 33 × 17,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 51,9 × 34,1 × 18,7 cm

Нето тежина на апаратот: 7,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 9,3 kg

Код: 575110

EAN Код: 3838782013515

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice