Садови за готвење CWAL 3/1BK - Gorenje
затвори
...
CWAL 3/1BK Садови за готвење
3.450,00 ден

Садови за готвење CWAL 3/1BK

Код: 665028 Gorenje Линија: BLACK COLLECTION Површина која спречува лепење на храната Gorenje
3.990,00 ден
3.450,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

CWAL 3/1BK

Тип: Сет садови за готвење

Длабоко тенџере

Плитко тенџере

Линија: BLACK COLLECTION

Број на капаци: 1

Број на садови во комплет: 2

Силиконска рачка

За употреба во рерна

Готвење со помалку масло

Димензии на садот: ᴓ 20х4,5 cm

Површина која спречува лепење на храната

Безбедно за миење во машина за садови

Димензии (ШxВxД): 32 × 19 × 25 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 26 × 15,5 × 27 cm

Нето тежина на апаратот: 3,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 3,4 kg

Код: 665028

EAN Код: 3838782063879

Прилози

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice