Садови за готвење CWAL 28FBK - Gorenje
затвори
...
CWAL 28FBK Садови за готвење
1.550,00 ден

Садови за готвење CWAL 28FBK

Код: 665477 Gorenje Линија: BLACK COLLECTION Површина која спречува лепење на храната Gorenje
1.990,00 ден
1.550,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

CWAL 28FBK

Тип: Самостојна

Линија: BLACK COLLECTION

Број на садови во комплет: 1

Рачка која се отстранува

Готвење со помалку масло

Површина која спречува лепење на храната

Димензии (ШxВxД): 49 × 12 × 28,5 cm

Нето тежина на апаратот: 1,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,5 kg

Код: 665477

EAN Код: 3838782063909

Прилози

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice