Садови за готвење CWAL 24FBK - Gorenje
затвори
...
CWAL 24FBK Садови за готвење
1.490,00 ден

Садови за готвење CWAL 24FBK

Код: 665401 Gorenje Линија: BLACK COLLECTION Површина која спречува лепење на храната Gorenje
1.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

CWAL 24FBK

Тип: Самостојна

Линија: BLACK COLLECTION

Број на садови во комплет: 1

Рачка која се отстранува

Готвење со помалку масло

Димензии на садот: ᴓ 20х4,5 cm

Површина која спречува лепење на храната

Код: 665401

EAN Код: 3838782063893

Прилози

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice