Садови за готвење CW09ES - Gorenje
затвори
...
CW09ES Садови за готвење
7.950,00 ден

Садови за готвење CW09ES

Код: 736595 Садови за готвење Gorenje Линија: ETERNAL Gorenje
7.950,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

CW09ES

Тип: Сет садови за готвење

Длабоко тенџере

Плитко тенџере

Тава за сос

Стаклен капак

Линија: ETERNAL

Број на капаци: 4

Број на садови во комплет: 5

Рачки отпорни на топлина

Отпорност на гребаници

За употреба во рерна

Димензии на садот: ᴓ 24х12 cm

Димензии на садот: ᴓ 20х8 cm

Димензии на садот: ᴓ 20х12 cm

Димензии на садот: ᴓ 16х8 cm

Надворешна површина: 18-10 не'рѓосувачки челик

Материјал на капакот: Стакло

Безбедно за миење во машина за садови

Дно кое заштедува електрична енергија

Димензии (ШxВxД): 49 × 33 × 17,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 54,5 × 26,5 × 22,5 cm

Нето тежина на апаратот: 7,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 9,3 kg

Код: 736595

EAN Код: 3838782432712

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции