Електрично ѓезве за турско кафе TCM300W - Gorenje
затвори
...
TCM300W Електрично ѓезве за турско кафе
1.390,00 ден

Електрично ѓезве за турско кафе TCM300W

Големина на садот: 0,3 l
1.390,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Големина на садот: 0,3 l

Ротација 360°

Лесно чистење

Аналоген термостат

On/Off Копче

Strix Термостат

Гумени ногарки за стабилност

Основа

Сигурносен систем

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 0,7 m

Димензии (ШxВxД): 26 × 18 × 14,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 17 × 21 × 17 cm

Нето тежина на апаратот: 0,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,8 kg

Приклучна моќ: 800 W

Код: 362806

EAN Код: 3838942765322

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice