Бокал за греење вода K17S - Gorenje
затвори
...
K17S Бокал за греење вода
1.890,00 ден

Бокал за греење вода K17S

Бокал за греење вода Големина на садот: 1,7 l Индикатор за нивото на водата Автоматско исклучување Заштита од прегревање
1.890,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Големина на садот: 1,7 l

Ротација 360°

Автоматско исклучување

Strix термостат

On/Off Копче

Син индикатор

Копче за отварање на капакот

Филтер против бигор кој се отстранува

Индикатор за нивото на водата

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Основа

Заштита од прегревање

Сигурносен систем

Заклучување на капакот

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Инокс

Должина на приклучен кабел: 0,7 m

Димензии (ШxВxД): 21,7 × 23,7 × 14,9 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 21 × 22,4 × 16,5 cm

Нето тежина на апаратот: 1 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,2 kg

Приклучна моќ: 2.000 W

Код: 731380

EAN Код: 3838782138201

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции