Бокал за греење вода K17BK - Gorenje
затвори
...
K17BK Бокал за греење вода
1.590,00 ден

Бокал за греење вода K17BK

Бокал за греење вода Големина на садот: 1,7 l Индикатор за нивото на водата Автоматско исклучување Заштита од прегревање
1.590,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Големина на садот: 1,7 l

Ротација 360°

Автоматско исклучување

Аналоген термостат

Вклучување со притискање на копче

Портокалова

Strix Термостат

Копче за отварање на капакот

Филтер против бигор кој се отстранува

Индикатор за нивото на водата

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Основа

Заштита од прегревање

Сигурносен систем

Заклучување на капакот

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Црна

Должина на приклучен кабел: 0,7 m

Димензии (ШxВxД): 21,2 × 24 × 15 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 18,8 × 25,6 × 18,8 cm

Нето тежина на апаратот: 0,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,3 kg

Приклучна моќ: 2.200 W

Код: 685815

EAN Код: 3838782089725

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice