Бокал за греење вода K15ORAB - Gorenje
затвори
...
K15ORAB Бокал за греење вода
3.490,00 ден

Бокал за греење вода K15ORAB

Бокал за греење вода Големина на садот: 1,5 l Индикатор за нивото на водата Автоматско исклучување Заштита од прегревање
3.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Големина на садот: 1,5 l

Ротација 360°

Автоматско исклучување

Двојно дно

Strix термостат

Бела

Копче за отварање на капакот

Индикатор за нивото на водата

Простор за сместување на кабелот

Заштита од прегревање

Боја: Црна

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 24,5 × 24 × 16 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 23,4 × 23,4 × 21,4 cm

Нето тежина на апаратот: 1,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,8 kg

Приклучна моќ: 2.400 W

Код: 673832

EAN Код: 3838782129650

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice