Бокал за греење вода K15DWWBK - Gorenje
затвори
...
K15DWWBK Бокал за греење вода
1.290,00 ден

Бокал за греење вода K15DWWBK

Бокал за греење вода Големина на садот: 1,5 l Заштита од прегревање
1.290,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Големина на садот: 1,5 l

Ротација 360°

Двојно дно

On/Off Копче

Бела

Копче за отварање на капакот

Простор за сместување на кабелот

Основа

Заштита од прегревање

Сигурносен систем

Должина на приклучен кабел: 0,7 m

Димензии (ШxВxД): 23 × 25,2 × 15,9 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 22 × 24,8 × 20,4 cm

Нето тежина на апаратот: 1,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,3 kg

Приклучна моќ: 2.200 W

Код: 738363

EAN Код: 3838782501104

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice