Бокал за греење вода K10C - Gorenje
затвори
...
K10C Бокал за греење вода
2.490,00 ден

Бокал за греење вода K10C

Бокал за греење вода Големина на садот: 1 l Автоматско исклучување Заштита од прегревање
2.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Големина на садот: 1 l

Ротација 360°

Автоматско исклучување

Аналоген термостат

On/Off Копче

Син индикатор

Strix Термостат

Рачно отворање на капакот

Филтер против бигор

Простор за сместување на кабелот

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Основа

Заштита од прегревање

Сигурносен систем

Куќиште: Керамика

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 24 × 26 × 18 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 25 × 27 × 19 cm

Нето тежина на апаратот: 1,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,6 kg

Приклучна моќ: 1.630 W

Код: 347042

EAN Код: 3838942741067

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice