5 во 1 Aqua Station K10BY - Gorenje
затвори
...
K10BY 5 во 1 Aqua Station
3.490,00 ден

5 во 1 Aqua Station K10BY

Големина на садот: 1 l Дигитален Индикатор за нивото на водата Автоматско исклучување
4.290,00 ден
3.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Големина на садот: 1 l

Ротација 360°

Автоматско исклучување

Дигитален

Рачно отворање на капакот

Индикатор за нивото на водата

Гумени ногарки за стабилност

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 15,5 × 24 × 15,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 22,5 × 25 × 22,5 cm

Нето тежина на апаратот: 1,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,8 kg

Приклучна моќ: 800 W

Код: 578277

EAN Код: 3838782013744

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice