Електрично ѓезве за турско кафе TCM800E - Gorenje
затвори
...
TCM800E Електрично ѓезве за турско кафе
1.990,00 ден

Електрично ѓезве за турско кафе TCM800E

Големина на садот: 0,3 l
1.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Големина на садот: 0,3 l

Ротација 360°

Лесно чистење

Аналоген термостат

On/Off Копче

Strix Термостат

Гумени ногарки за стабилност

Основа

Сигурносен систем

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Метал

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 22,2 × 19 × 10,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 28,1 × 22,6 × 12,2 cm

Нето тежина на апаратот: 0,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,9 kg

Приклучна моќ: 800 W

Код: 533068

EAN Код: 3838942096785

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice