HTS03BG - Gorenje
затвори
...
HTS03BG
2.050,00 ден

HTS03BG

TRAVEL SET Материјал на плочките: керамички плочки Регулација на брзината: 2
2.050,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Moжност за закачување

На преклоп

Материјал на плочките: керамички плочки

Должина на плочките: 72 mm

Едноставна механичка контрола

Регулација на брзината: 2

Број на температурни нивоа: 2

Заклучување

Куќиште: Пластично

Тип на моторот: DC мотор за заштеда на енергија и долготрајна употреба

Приклучна моќ: 1.200 W

Бучност: 71,5 dB(A)re1pW

Приклучна моќ(V): 220...240 V

Димензии (ШxВxД): 13,5 × 23 × 7,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 9,5 × 25,6 × 16,2 cm

Приклучна моќ: 1.200 W

Код: 731957

EAN Код: 3838782154058

Прилози

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice