Пегла за коса HS90BG - Gorenje
затвори
...
HS90BG Пегла за коса
1.590,00 ден

Пегла за коса HS90BG

Пегла за коса Beauty collection IONIC CARE Дополнителна нега со јонизатор Материјал на плочките: керамички плочки
1.590,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - Контрола на температурата

Контрола на температурата

Широк опсег од 150° C до 230° C
Ротирачкото копче за контрола на температурата го прави обликувањето на вашата коса полесно. Едноставно користете го копчето што се врти да ја поставите идеалната температура за вашиот тип коса.
_products/features/icon - Керамички плочи

Керамички плочи

Заштита и сјај
90 мм долгите плочи се совршени за брзо и едноставно исправување на косата. Керамичката површина дозволува лесно исправување и ја штити косата од кршење.

Технички карактеристики

Дополнителна нега со јонизатор

Moжност за закачување

Кабел кој се ротира 360°

Подвижни плочки

Материјал на плочките: керамички плочки

Должина на плочките: 90 mm

Едноставна механичка контрола

Заклучување

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Куќиште: Пластично

Приклучна моќ: 43 W

Приклучна моќ(V): 220-240 V

Должина на приклучен кабел: 1,8 m

Димензии (ШxВxД): 31 × 7,5 × 3,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 31,7 × 8 × 6 cm

Код: 728101

EAN Код: 3838782026928

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice