Пегла за коса HS110PR - Gorenje
затвори
...
HS110PR Пегла за коса
1.990,00 ден

Пегла за коса HS110PR

Пегла за коса Beauty collection IONIC POWER Дополнителна нега со јонизатор Материјал на плочките: керамички плочки Регулација на температурата: Дигитален
1.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - Контрола на температурата

Контрола на температурата

Широк опсег од 150° C до 230° C
LCD екранот го прави средувањето на вашата коса полесно, бидејќи ви дава целосна контрола над работната температура. Едноставно, користете ги двете копчиња за да ја изберете идеалната температура за вашата коса.
_products/features/icon - Екстра долги керамички плочи

Екстра долги керамички плочи

Заштита и сјај
110 мм долгите плочки овозможуваат побрзо и поедноставно зацврстување на широките прамени коса. Керамичката површина овозможува лесно исправување и ја штити косата од кршење. Блескајте со брилијантна фризура!

Технички карактеристики

Дополнителна нега со јонизатор

Moжност за закачување

Кабел кој се ротира 360°

Подвижни плочки

Материјал на плочките: керамички плочки

Должина на плочките: 110 mm

Едноставно електронско управување

Регулација на температурата: Дигитален

1 ред син LCD екран

Заклучување

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Куќиште: Пластично

Приклучна моќ: 55 W

Приклучна моќ(V): 110-240 V

Должина на приклучен кабел: 1,8 m

Димензии (ШxВxД): 33,5 × 8,5 × 3,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 35 × 9 × 6 cm

Код: 728100

EAN Код: 3838782026911

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice