Пегла за коса HS110BK - Gorenje
затвори
...
HS110BK Пегла за коса
1.990,00 ден

Пегла за коса HS110BK

Пегла за коса IONIC POWER Дополнителна нега со јонизатор Материјал на плочките: керамички плочки Регулација на температурата: Дигитален
1.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Дополнителна нега со јонизатор

Moжност за закачување

Кабел кој се ротира 360°

Подвижни плочки

Материјал на плочките: керамички плочки

Должина на плочките: 110 mm

Едноставно електронско управување

Регулација на температурата: Дигитален

1 ред син LCD екран

Заклучување

Боја: Црна

Куќиште: Пластично

Приклучна моќ: 55 W

Приклучна моќ(V): 110-240 V

Должина на приклучен кабел: 1,8 m

Димензии (ШxВxД): 33,5 × 8,5 × 3,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 35 × 9 × 6 cm

Код: 736492

EAN Код: 3838782431302

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции