Фен за коса HD213GG - Gorenje
затвори
...
HD213GG Фен за коса
1.390,00 ден

Фен за коса HD213GG

Фен за коса Beauty collection Дополнителна нега со јонизатор Регулација на брзината: 3
1.390,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Дополнителна нега со јонизатор

Копче за ладен воздух

Филтер кој се отстранува

Moжност за закачување

Едноставна механичка контрола

Регулација на брзината: 3

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Куќиште: Пластично

Тип на моторот: DC мотор за заштеда на енергија и долготрајна употреба

Приклучна моќ: 2.100 W

Приклучна моќ(V): 220-240 V

Должина на приклучен кабел: 1,8 m

Димензии (ШxВxД): 17,5 × 29 × 9 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 19,5 × 29 × 9,5 cm

Код: 683129

EAN Код: 3838782081750

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции