Фен за коса HD203BG - Gorenje
затвори
...
HD203BG Фен за коса
1.650,00 ден

Фен за коса HD203BG

Фен за коса Beauty collection IONIC CARE Дополнителна нега со јонизатор Регулација на брзината: 2
1.650,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - Ionic технологија

Ionic технологија

Мазна и сјајна коса
Додека ја сушите вашата коса, активните јони ја заштитуваат и ја одржуваат совршената рамнотежа на влагата во неа. Тие го спречуваат статичкиот електрицитет и ѝ даваат сјаен изглед.
_products/features/icon - Контрола на температура и брзина

Контрола на температура и брзина

3 поставувања за топлина и 2 за брзина
Изберете помеѓу 3 различни нивоа на температура за оптимална нега додека ја сушите косата. За целосна контрола, исто така, се достапни 2 брзини.
_products/features/icon - Филтер што се вади

Филтер што се вади

Лесно за чистење
Мрежата на филтерот ја спречува косата да се заплеткува за време на фенирањето и го штити фенот за коса од честичките прав. Филтерот лесно може да се отстрани и да се исчисти.

Технички карактеристики

Дополнителна нега со јонизатор

Копче за ладен воздух

Филтер кој се отстранува

Moжност за закачување

Едноставна механичка контрола

Регулација на брзината: 2

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Куќиште: Пластично

Тип на моторот: DC мотор за заштеда на енергија и долготрајна употреба

Приклучна моќ: 2.000 W

Бучност: 78 dB(A)re1pW

Приклучна моќ(V): 220-240 V

Должина на приклучен кабел: 1,8 m

Димензии (ШxВxД): 22 × 28,5 × 8,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 22,8 × 29,8 × 9,5 cm

Код: 728096

EAN Код: 3838782026164

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции